Ціна установки огорожі в Харкові

Надійна огорожа котеджу гарантує безпеку вашого майна та недоторканність приватне життя. Виробництво та встановлення європаркану у Харкові — один із напрямків діяльності нашої компанії. Сучасні модульні огорожі, що складаються з бетонних стовпів і плит, мають масу переваг. Один із найважливіших плюсів – висока швидкість установки. Якщо замовити монтаж сьогодні, фахівці нашої компанії виконають встановлення буквально за кілька днів залежно від кількості прольотів та ландшафту. Ціна установки євроогорож нижче, ніж будь-якого іншого типу огорожі.

Євроогорож - особливості конструкції

Бетонні секції та стовпи виготовляються з високоміцного цементу марки М500 з додаванням пластифікаторів, щебеню та дрібного річкового піску. Для армування застосовують зварену сітку та сталеві прутки. Для підвищення міцності бетону використовується технологія вібролитва, завдяки якій позбавляються бульбашок повітря і порожнин у структурі бетону. В результаті отримують модульну конструкцію, яку достатньо зібрати на об'єкті замовника шляхом встановлення стовпів у заздалегідь підготовлені лунки. Заливання фундаменту не є обов'язковим.
Очевидні переваги замовлення монтажу євроогорож в нашій компанії:

  • • роботи зі встановлення забирають мінімум часу;
  • • довговічність та надійність — за умови фарбування термін служби паркану досягає 50 років і більше;
  • • відмінні захисні властивості - прольоти можуть бути будь-якої висоти, а набірні конструкції відрізняються міцністю;
  • • можливість встановлення на схилах;
  • • відносно низька вартість порівняно з іншими типами огорож.

Окрему увагу слід акцентувати на естетиці та дизайні. Ми запропонуємо замовникам величезний вибір фактурних панелей: під натуральний камінь, цегляну кладку, бетонні гратчасті секції з декоративними елементами у вигляді рослин, квітів та оригінального Орнамент. Матеріал плит легко піддається фарбуванню з детальним промальовуванням фактури - будь-яка кольорова гама за вашим бажанням. Фарбування захищає поверхню від утворення тріщин та проникнення вологи.

Євроогорож в Харкові з фарбуванням та монтажем

Якщо вас цікавить ціна установки паркану в Харкові, приблизну вартість можна розрахувати за допомогою онлайн-конструктора парканів на нашому сайті. Точнішу суму буде озвучено безпосередньо на об'єкті. За бажанням замовника можливе заливання стрічкового фундаменту для посилення конструкції. Наші фахівці виконують також фарбування – дана послуга оплачується окремо. Звертайтесь до менеджерів компанії, якщо вас цікавить установка євроогорож ціна Харків. Загальна вартість секцій та будівельних робіт у нас нижча, ніж у конкурентів, оскільки ми є виробником. Пропонуємо свої послуги на всій території України.

Цікаві статті

Інстаграм