Купити бетонний європаркан. Ціна та переваги конструкції

Бетонна огорожа – оптимальний варіант забезпечення безпеки ділянки. Установка такого паркану дозволяє надати ландшафтному дизайну більше стилю та привабливості, попередити незаконне проникнення або перегляд з вулиці. Виробництво здійснюється за допомогою спеціальної технології, що робить плити надійними, довговічними, стійкими до зовнішніх дій. При цьому ціна бетонного огорожі доступна, вигідніша, ніж установка металевого або дерев'яні огорожі. Наша компанія пропонує проектування, виробництво та монтаж огорож з бетону. Ми маємо великий досвід у цій галузі, пропонуємо нашим замовникам велику різноманітність розмірів, форм та дизайну готових плит, які можуть імітувати цегляну кладку, натуральний камінь або дерево.

Види бетонних огорож

Для встановлення огорож використовуються кілька видів конструкцій, кожна з яких має окремі особливості та характеристики. Прийнятою класифікацією виділяються такі види:

 1. Монолітні. Це масивна залізобетонна конструкцій, для встановлення якої потрібний фундамент та спеціальна техніка. Доставка таких плит на ділянку пов'язана з певними витратами, оскільки вага однієї секції досить велика. Після монтажу паркан набуває монолітного зовнішнього вигляду, плити можуть імітувати малюнок дикого каменю або цегли. Фарбування конструкції оберігає бетон від руйнування і робить зовнішній вигляд цікавішим. Але вартість монолітної огорожі висока, що робить установку недоцільною для дачних та невеликих ділянок.
 2. Самостійні без окремих стовпів. Такі огородження виконані з плит заводського виробництва, при монтажі вони не вимагають. спеціального фундаменту або стовпів можуть мати фартух для додаткового захисту. Але доставка утруднена через велику вагу, паркан потребує додаткового фарбування. Зовнішній вигляд такої конструкції занадто простий, найчастіше вона використовується для встановлення на промислових об'єктах.
 3. Блокові. Такі огорожі збираються з окремих блоків, які використовуються для встановлення опорних стовпів. та секцій. Фарбування після монтажу не потрібне, зовнішній вигляд конструкції привабливий, вартість невисока. Але надійність не найвища, на установку потрібно багато часу.
 4. Набір конструкцій. Такий бетонний євроогорож з доступною ціною відрізняється привабливим дизайном. різноманітністю форм та розмірів плит. Для виробництва використовується метод вібролитва, що дозволяє надати конструкції плит будь-який зовнішній вигляд. При монтажі першими встановлюються опорні стовпи з пазами, потім місце ставляться окремі панелі. Для єврозабору з бетону ціна пропонується невисока, привабливий дизайн, техніко-експлуатаційні. властивості високі.

Набірні огорожі з бетону: особливості та переваги

Наша компанія пропонує купити бетонний європаркан, який виконує такі завдання:

 • • захист ділянки від перегляду з боку сусідніх ділянок та дороги;
 • • захист від продування, опадів, вуличного пилу та шуму;
 • • поєднання з ландшафтним дизайном, можливість використання з хвіртками та воротами з різних матеріалів.

Євроогорож з бетону, ціна якого нижче, ніж у монолітної конструкції, має такі ж міцнісні характеристики. Це пов'язано з особливістю виготовлення та монтажу конструкції на ділянці:

 1. Першими ставляться бетонні стовпи, які мають спеціальні пази з боків. Для фіксації опор треба облаштувати ями з глибиною до 1, метра і з кроком від 2 метрів. Після монтажу стовпів ями заливаються бетонним розчином.
 2. Набірні плити заводяться в пази, починаючи з нижнього елемента, що дозволяє створювати конструкцію необхідної висоти. Наявність кріплення у вигляді пазів робить огорожу надійною та максимально міцною, при цьому роботи проводяться швидко та без особливих витрат.

Особливість виготовлення плит дозволяє одразу надавати їм необхідний зовнішній вигляд та колір. Це виключає необхідність додаткового фарбування або декору, тобто витрати на обробку та подальшу експлуатацію значно скорочуються. Наша компанія пропонує різні варіанти єврозабрів, це плити, що імітують цегляну та кам'яну кладку, дикий «рваний» камінь, з ажурними та наскрізними вставками, декоративні орнаменти. Переваги європарканів:

 • • швидка доставка на ділянку та монтаж у найкоротші терміни;
 • • відсутність необхідності в масивному фундаменті або дорогій підготовці;
 • • широкий асортимент панелей різного дизайну;
 • • високі показники міцності, стійкості до зовнішніх негативних впливів;
 • • надійний захист ділянки від погодних умов, незаконного проникнення або перегляду;
 • • стильний зовнішній вигляд, що гармонує з ландшафтним дизайном та існуючими спорудами у різному стилі.

Бетонний європаркан, ціна якого буде набагато вигіднішою за металевий, дерев'яний або блковий варіант, стане оптимальним рішенням. для будь-якої ділянки. Ми пропонуємо комплексні послуги «під ключ», виготовлення, доставку та монтаж конструкції на ділянці, великий досвід у даної галузі та професіоналізм наших майстрів.