Євроогорож двосторонній у Харкові.

Встановлення бетонних огорож необхідне для захисту ділянки від несанкціонованого проникнення та перегляду з боку вулиці. Паркан повинен бути надійним, довговічним, простим в обслуговуванні та привабливим. Ціна виготовлення та встановлення має бути оптимальною, монтаж швидким і не вимагає дорогої, тривалої підготовки. Таким умовам повністю відповідає європаркан двосторонній, для виготовлення якого використовується бетонна суміш. Для виробництва плит застосовується метод вібролитва, що дозволяє отримати гарну та міцну огорожу, стійку до механічних, вітровим та сніговим навантаженням. Особливість технології дозволяє отримати готові плити необхідної форми та розмірів, поверхня яких імітує цегляну кладку, натуральний камінь чи дерево. Наша компанія пропонує європаркан бетонний двосторонній у Харкові за доступною ціною. Комплексні послуги «під ключ» дозволяють недорого та швидко виготовити та встановити огорожу, що повністю відповідає побажанням замовника та умовам монтажу. Ми є одним із провідних виробників бетонних виробів України, пропонуючи клієнтам продукцію високої якості та повний комплекс послуг.

Переваги вибору бетонних європарканів

Огородження виконують відразу кілька функцій – захист території від непроханих гостей, вітру та опадів, перегляду з сторони сусідніх ділянок чи вулиці. Крім того, плити паркану повинні гармоніювати з ландшафтним дизайном і наявними спорудами. не порушуючи обрану стилістику. Бетонний європаркан двосторонній – оптимальний варіант, що відповідає всім вимогам. Він має привабливий і стильний зовнішній вигляд, плити можуть мати будь-яку форму і малюнок. При виготовленні в бетонну суміш додаються пластифікатори та пігменти, що дозволяє підвищити експлуатаційні властивості конструкції, надати їй необхідного кольору, імітуючи кладку з натуральної цегли або каменю. При цьому ціна виготовлення та встановлення доступна, що робить таку конструкцію затребуваною для заміських будинків та котеджних селище, промислових, складських територій. Двосторонній євроогорож має наступні переваги:

 • • високі техніко-експлуатаційні характеристики, що не поступаються конструкціям з металу;
 • • швидка, проста установка, яка не потребує складної підготовки, залучення дорогої будівельної техніки;
 • • практичність, бетонні плити не потребують частого ремонту або фарбування, що знижує експлуатаційні витрати;
 • • стійкість до механічних пошкоджень, рясних опадів, вітрових навантажень, ультрафіолетових променів;
 • • на вибір є безліч форм та розмірів плит, оригінальних текстур та дизайнів;
 • • паркан може бути одностороннім та двостороннім, він завжди виглядає стильно та привабливо;
 • • бетонні плити чудово поєднуються з іншими матеріалами – деревом, цеглою, воротами та хвіртками з металу;
 • • ціна паркану невисока.

Двосторонній європаркан із бетонної суміші захищає ділянку від продування та перегляду, після монтажу він утворює єдине. монолітне полотно. Єдиним мінусом є труднощі з провітрюванням території, оскільки плити перешкоджають нормальному. повітрообміну. Для вирішення цього питання ми пропонуємо виготовлення та монтаж односторонніх та двосторонніх конструкцій у Харкові із наскрізними вставками. Вони можуть розташовуватися у верхній або нижній частині плит, створюючи необхідний струм повітря, але не надаючи негативного впливу на захисні функції конструкції.

Варіанти огорож

У нас можна купити огорожі, що виготовляються у великому асортименті. Це стильний та недорогий двосторонній огорож у Харкові, відрізняється гарним зовнішнім виглядом і ідеально підходить для заміських котеджів та будинків, дачних ділянок, захисту промислової території, паркування або комерційних об'єктів. Пропонуємо установку плит, виконаних у таких варіантах дизайну:

 1. Під натуральний камінь. У нас можна купити паркани з поверхнею, що імітує піщаник чи дикий камінь. Ціна таких конструкцій невисока, зовнішній вигляд – привабливий та сучасний. Зазвичай такі варіанти віддають перевагу власникам ділянок для створення мальовничого, ефектного зовнішнього вигляду. Вартість монтажу в Харкові та інших містах України розраховується на підставі обсягів та складності роботи, дальності доставки, монтажу, проведення додаткових робіт.
 2. Ажур. У нас можна купити паркани з бетону з гарним ажурним та наскрізним малюнком у вигляді імітації плетіння, гарних балюстрад, гілок рослин. Ціна таких конструкцій вища за стандартні, а зовнішній вигляд огорожі повітряний, легкий і дуже привабливий, що ідеально підходить для великої заміської ділянки. Використання такого дизайну візуально розширює межі території, надає їй більшої мальовничості, забезпечує провітрювання.
 3. Фагот. Пропонує за доступною ціною купити огорожі з імітацією кладки. Це солідна, стильна конструкція, що гармонує з будівлями класичному стилі, суворим ландшафтним дизайном, англійським садом або просторими галявинами.

Також ми пропонуємо послуги з виробництва та монтажу огорож по Україні, виконаних на основі індивідуальних ескізів. Вам потрібно лише надати власні начерки чи малюнки, після чого нашими фахівцями буде розроблено проект із оригінальним дизайном.